Główna

Poradniki

1. Wysyłka i koszty dostawy

Dla wygody realizowania zakupów w sklepie mierzymy.pl dostępne są różne formy dostawy.Termin realizacji zamówienia · Czas realizacji zamówienia zależy od dostępności towaru w magazynie i formy wybranej płatności. Informacje o czasie realizacji..

2. Sposoby płatności

Dla wygody realizowania zakupów w sklepie mierzymy.pl dostępne są różne formy płatności.Gotówka Zamówienie płatne gotówką w przy odbiorze zamówionego towaru w siedzibie sklepu mierzymy.pl w Dębe Wielkie przy ul. Polnej 206A.Gotówka za pobraniem..

3. Zwroty i reklamacje

Zgodnie z obowiązującymi przepisami konsument dokonujący zakupu na odległość ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży i zwrotu towaru bez podania przyczyny i ponoszenia kosztów. Termin do odstąpienia od umowy sprzedaży towarów wygasa po upływie 14 dni..

4. Regulamin sklepu

Niniejszy Regulamin określa ogólne warunki, zasady oraz sposób sprzedaży prowadzonej przez Marka Pudło prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą mierzymy.pl Marek Pudło z siedzibą w Dębem Wielkim za pośrednictwem sklepu internetowego..

5. Regulamin wypożyczalni

1. Wynajmujący - mierzymy.pl Marek Pudło, 05-311 Dębe Wielkie, ul. Polna 206A - jest właścicielem przedmiotu najmu i oddaje go Najemcy zgodnie z jego przeznaczeniem.2. Wynajmujący wydaje Najemcy instrukcję obsługi urządzenia oraz zobowiązuje się..

6. Gwarancja Bosch

przedłuż gwarancję Bosch Wszystkie przyrządy pomiarowe marki Bosch z datą zakupu od 1 września 2004 objęte są przedłużoną i bezpłatną 3-letnią gwarancją!Warunkiem przedłużenia gwarancji jest zarejestrowanie urządzenia za pośrednictwem Internetu w..

7. Gwarancja Leica

przedłuż gwarancję Leica Należy spełnić poniższe warunki, aby przedłużyć gwarancję instrumentu: Rejestracji należy dokonać na stronie internetowej Leica Geosystems Rejestracja musi zostać przeprowadzona do 8 tygodni od daty zakupu Przedłużona gwarancja..